Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Λύθηκε Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από teliosmetonma1 Κυρ Μαρ 18, 2018 2:48 pm

Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?
teliosmetonma1

teliosmetonma1
Eνεργό Μέλος

Δημοσιεύσεις : 103



teliosmetonma1 ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από Luffy Κυρ Μαρ 18, 2018 11:37 pm

teliosmetonma1 έγραψε:Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Καλησπέρα @teliosmetonma1,

Τι εννοείς πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεία; Τι θες να αλλάξεις ακριβώς;
Luffy

Luffy
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Τόπος : Ελλάδα
Δημοσιεύσεις : 2340



Luffy ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από teliosmetonma1 Τρι Μαρ 20, 2018 7:23 am

Οχι δεν θελω να αλλαξω κατι απλα φτιαχνω ενα παιχνιδι και θελω να εχει τα ιδια στοιχεια login με αυτά του φορουμ μου
teliosmetonma1

teliosmetonma1
Eνεργό Μέλος

Δημοσιεύσεις : 103



teliosmetonma1 ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από Luffy Τρι Μαρ 20, 2018 11:25 am

Καλημέρα. Δεν έχω καταλάβει τι θες ακριβώς να κάνεις; Μπορείς να μας περιγράψεις πιο αναλυτικά το πρόβλημά σου; Θες να έχεις μία φόρμα σύνδεσης κάπου;; Να αλλάξεις την τοποθεσία της σύνδεσης;

Αν μπορείς, σε παρακαλώ περιέγραψέ μας λίγο πιο αναλυτικά τι επιθυμείς να επιτύχεις. Ευχαριστώ!
Luffy

Luffy
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Τόπος : Ελλάδα
Δημοσιεύσεις : 2340



Luffy ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από teliosmetonma1 Τρι Μαρ 20, 2018 5:49 pm

όταν φτιάχνεις ένα Online παιχνίδι δεν πρέπει να εχεις να κάνεις ένα register format? Ε λοιπόν εγώ λέω πως δεν θα ηθελα να συμβεί αυτο γιατι εχω το φόρουμ μου (www.yugioh.gr) που υπάρχουν εκεί τα στοιχεία login για ολους τους χρήστες. Με λίγα λόγια εάν ένα μέλος απτο φόρουμ μου έχει όνομα "jimis90" και κωδικό"bananesmebitzames" θα ηθελα στο παιχνίδι που θα φτιαχτεί να μην χρειαστεί να κάνει register αλλά να κάνει Login με αυτά τα στοιχεία και να μπει
teliosmetonma1

teliosmetonma1
Eνεργό Μέλος

Δημοσιεύσεις : 103



teliosmetonma1 ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από Van-Helsing Πεμ Απρ 12, 2018 1:10 am

Καλησπέρα,
Δυστυχώς δεν παρέχεται η δυνατότητα πρόσβασης στη βάση δεδομένων των servers μας. Ο μόνος τρόπος να τα προσπελάσεις είναι από τον πίνακα διαχείρισης από το μενού διαχείριση μελών και ομάδων. Για να πραγματοποιηθεί αυτό που χρειάζεσαι θα πρέπει να γίνει ειδική διαμόρφωση στο λογισμικό του φόρουμ σου μόνο. Κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό καθώς οι τροποποιήσεις που μπορούν να γίνουν πραγματοποιούνται μόνο με HTML, CSS & Javascript.
Van-Helsing

Van-Helsing
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Ηλικία : 49
Δημοσιεύσεις : 1990



Van-Helsing ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από teliosmetonma1 Πεμ Απρ 12, 2018 10:10 am

Α κατάλαβα, απαγορεύεται η php ε?
teliosmetonma1

teliosmetonma1
Eνεργό Μέλος

Δημοσιεύσεις : 103



teliosmetonma1 ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από Luffy Πεμ Απρ 12, 2018 9:01 pm

Δεν απαγορεύεται απλά δεν μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε γιατί πολύ απλά δεν έχει κανείς πρόσβαση. Wink
Luffy

Luffy
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Τόπος : Ελλάδα
Δημοσιεύσεις : 2340



Luffy ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από teliosmetonma1 Παρ Απρ 13, 2018 1:16 pm

Α οκ, τότε λύθηκε
teliosmetonma1

teliosmetonma1
Eνεργό Μέλος

Δημοσιεύσεις : 103



teliosmetonma1 ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Λύθηκε Απ: Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στον σέρβερ που υπάρχουν τα Login στοιχεια του φόρουμ μου?

Δημοσίευση από Luffy Παρ Απρ 13, 2018 2:53 pm

Το πρόβλημα λύθηκε και συνεπώς, το θέμα κλειδώθηκε και μεταφέρθηκε στο αρχείο.
Ευχαριστούμε που διαβάζετε τους κανόνες μας: Γενικοί Κανόνες Φόρουμ
Luffy

Luffy
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Τόπος : Ελλάδα
Δημοσιεύσεις : 2340



Luffy ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης