Είμαι εγγεγραμμένος αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Είμαι εγγεγραμμένος αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ! Empty Είμαι εγγεγραμμένος αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ!

Δημοσίευση από Van-Helsing Πεμ Νοε 20, 2014 1:44 am

Είμαι εγγεγραμμένος αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ!
Πρώτα από όλα βεβαιωθείτε ότι εισάγετε το σωστό όνομα χρήστη και κωδικό χρήστη. Εφόσον είναι σωστά τότε μπορεί να έχουν συμβεί δύο τινά. Να έχει ενεργοποιηθεί η COPPA διακήρυξη εφόσον κατά τη διάρκεια της εγγραφής έχετε επιλέξει Είμαι κάτω των 13 ετών, οπότε θα πρέπει να ακολουθήσετε τις οδηγίες που έχετε λάβει. Και η δεύτερη περίπτωση, να έχετε μόλις εγγραφεί και ο λογαριασμός σας να χρειάζεται ενεργοποίηση. Μερικά συστήματα απαιτούν όλες οι νέες εγγραφές να ενεργοποιούνται, είτε από εσάς είτε από τον διαχειριστή προκειμένου να μπορέσετε να συνδεθείτε. Μετά την εγγραφή σας, πρέπει να ενημερωθήκατε εάν χρειάζεται αυτή η ενεργοποίηση. Στο σχετικό email που λάβατε ακολουθήστε τις οδηγίες, διαφορετικά αν δεν έχετε λάβει κανένα email πρέπει να βεβαιωθείτε ότι η ηλεκτρονική σας διεύθυνση είναι έγκυρη. Ένας λόγος για τον οποίο χρησιμοποιείται η ενεργοποίηση λογαριασμών είναι η μείωση της πιθανότητας κάποιοι χρήστες να συνδέονται ανώνυμα και να κάνουν κατάχρηση των δυνατοτήτων που τους προσφέρει το σύστημα. Αν είστε βέβαιος/βέβαιη ότι η ηλεκτρονική διεύθυνση που χρησιμοποιήσατε είναι έγκυρη τότε πρέπει να επικοινωνήσετε με τον διαχειριστή του συστήματος.

Van-Helsing

Van-Helsing
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Ηλικία : 49
Δημοσιεύσεις : 1990



Van-Helsing ο/η συγγραφέας σας ευχαριστήσε για την απάντησή σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης