Ελληνική Κοινότητα Υποστήριξης ForumGreek
Καλωσήρθατε στο Ελληνικό Φόρουμ Υποστήριξης της ForumGreek!!

Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση στο φόρουμ και στα όσα προσφέρει, μπορείτε πολύ απλά να κάνετε μια σύνδεση ή αν δεν έχετε λογαριασμό μία δωρεάν εγγραφή και μπείτε στην κοινότητά μας!!

μου κλείσαν το Forum?

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Λύθηκε μου κλείσαν το Forum?

Δημοσίευση από MarakiFile Την / Το Σαβ Δεκ 05, 2015 12:32 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

THE FORUM WWW.MEKSEXASES.COM DOESN'T EXIST Verify the internet address you typed : www.meksexases.com, and try again if there is a mistake. It is possible that the administrator has chosen to delete it.???????????
http://meksexases.forumgreek.com/ μόνο ετσί μπαίνει τι γίνετε τζάμπα 1600 creadits?

- Αυτή τη στιγμή έχετε 1300 μονάδες. - Έχετε ξοδέψει 1700 μονάδες στο χρονικό διάστημα από 19 Νοε 2015 - Αυτή τη στιγμή έχετε 20 Mb για τη εικονοθήκη σας. - Αυτή τη στιγμή, η διεύθυνση του φόρουμ σας είναι : meksexases.forumgreek.com

2.12.15 εγίνε .com τώρα τι εγίνε μια χαρα εμπαινε εώς εχθές...

ελαβα το παρακατω ειμαιλ αυτο φταει ? Γεια σας [Admin]Maraki, Λάβατε αυτό το μήνυμα γιατί παρακολουθείτε την Θ. Ενότητα, "Αποτελέσματα Διαγωνισμού Της helpgr.Forumgreek.com" στο Βρές απάντησης η δώσε στα συναισθήματα σου.... Αναρτήθηκε ένα νέο μήνυμα στη Θ. Ενότητα μετά την τελευταία σας επίσκεψη. Ακολουθήστε τον παρακάτω δεσμό για να το διαβάσετε. Δεν θα υπάρξει άλλη ειδοποίηση για αυτήν την ανάρτηση, μέχρι να επισκεφτείτε την Θ. Ενότητα. http://meksexases.forumgreek.com/t12-topic#101 Εάν δεν επιθυμείτε πλέον, την παρακολούθηση της Θ.Ενότητας επιλέξτε "Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας" στο κάτω τμήμα της σελίδας της Θ.Ενότητας ή πατήστε στον ακόλουθο δεσμό: http://meksexases.forumgreek.com/t12-topic?unwatch=topic -- έρωτας ψυχολογίας ??

MarakiFile
Eνεργό Μέλος

Θηλυκό
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λύθηκε Απ: μου κλείσαν το Forum?

Δημοσίευση από Luffy Την / Το Τετ Δεκ 09, 2015 4:21 pm

@MarakiFile έγραψε:φύσικσ κσι οχι εκανα λα9ος πεστοθς δεμ κερω eniglish

που παω για να φτιαξο φορμ του φισγομοσ,πυ Bouncing Bouncing Bouncing
Σε παρακαλώ πάτησε το Edit και φτιάξε την απάντησή σου. Δεν καταλαβαίνουμε τι λες.

Luffy
Διαχειριστής

Διαχειριστής

Άντρας
Τόπος : Ελλάδα

Δημοσίευση από Van-Helsing Την / Το Τετ Δεκ 09, 2015 5:23 pm

Καλησπέρα @MarakiFile,
Το domain σου http://www.meksexases.com/ έχει επανέλθει κανονικά και διορθώθηκε και το πρόβλημα στην βάση SQL του φόρουμ που υπήρχε.

Αυτά τα δυο-τρια βήματα που έκανες όπως με ενημερώσαν διέγραψαν το domain σου.

Van-Helsing
Διαχειριστής

Διαχειριστής

Άντρας

Δημοσίευση από Luffy Την / Το Τετ Δεκ 09, 2015 5:29 pm

Προκειμένου να μην υπάρξει περαιτέρω αναφορά σχετικά με το φόρουμ σου, κρίθηκα να υποδείξω τι κατηγορίες υπάρχουν στο φόρουμ σου. Έχεις στην διάθεσή σου 24 ώρες να κάνεις τις όποιες αλλαγές/διαγραφές/επεξεργασίες θέλεις προτού δώσω την αναφορά μου. Η αναφορά θα παραδωθεί την Παρασκευή το πρωί.

Με βάση τους Κανόνες και τους όρους χρήσης της εταιρίας, κατηγορίες αλλά και φόρουμ που περιέχουν παράνομο, ρατσιστικό, εθιστικό, πορνογραφικό ή και οτιδήποτε άλλο ενδέχεται να θίξει, είτε ηθικά αλλά είτε πνευματικά τον χρήστη θεωρείται παράνομο.

Αυτό δεν μου ήταν απαραίτητο να στο αναφέρω. Παρόλα αυτά το κάνω για να μην βρεθείς εξ' απροόπτου.

Ευχαριστώ,
Luffy

Luffy
Διαχειριστής

Διαχειριστής

Άντρας

Δημοσίευση από MarakiFile Την / Το Τετ Δεκ 09, 2015 11:34 pm

εχω προβλημα με το πληκτρολογιο εκοψα το καλοδιο και εβαλα παλιο και πατας πχ π και γραφει φ αυριο θα παρω κενουργιο σας εχαριστω θελω να συμετασχο στο διαγονισμο bannner αλλα δεν εχω ιδεα καποια βοηθεια πως το φτιαχνω Π.Μ να κλειδωσει απο την ομαδα μας!

Υ.Σ -> To Δομαιν εγινε .κομ 2.12.15 με αυτα που ακυροθηκε το δομαιν και ολα αλαξε κατι θα λιξη το δομαιν 2.12.16 η σώστα η το γραφέι καπου στο φορυμ ποτε λιγει?

MarakiFile
Eνεργό Μέλος

Θηλυκό
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Luffy Την / Το Πεμ Δεκ 10, 2015 1:07 am

Eφόσον το θέμα λύθηκε, τότε κλειδώνει και μεταφέρεται στο αρχείο.

Πρόσεξε την προηγούμενή μου απάντηση.

Luffy
Διαχειριστής

Διαχειριστής

Άντρας

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Χρειάζεστε βοήθεια;
Στις Συχνές Ερωτήσεις μπορείτε να βρείτε σημαντικές πληροφορίες που θα σας βοηθήσουν!